UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za 10 lat to miasto będzie w D klasie a nie w żadnej lidze. Rządzące tu komuchy od 1945 roku i ich pociotki doprowadza to miasto do całkowitego upadku.

Gosc36

Anuluj