UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za 10 lat to miasto będzie w D klasie a nie w żadnej lidze. Rządzące tu komuchy od 1945 roku i ich pociotki doprowadza to miasto do całkowitego upadku.
Gosc36
Za 10 lat to miasto będzie w D klasie a nie w żadnej lidze. Rządzące tu komuchy od 1945 roku i ich pociotki doprowadza to miasto do całkowitego upadku.
Gosc36