22
10.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Drodzy Elblążanie, kto w końcu zorganizuje referendum?Ta ekipa musi odejść!!!Jak można wydawać lekką ręką 60 tys. ?Miasto staje się, przepraszam za język, slumsem północy. Nie dzieje się tu literalnie nic. Zero inwestycji. Zero działań kulturalnych.
Jachcęreferendum (2019.10.12)

info

1  
  0
Oooo, ktoś sobie przypomniał o fanach Gwiezdnych Wojen i ich "pracach"... A przecież kupę lat temu w Elblągu odbywały się konwenty i fandomy wielbicieli fantastyki... Czemu przestały ??? Ktoś wie ?
Fanką GW od premiery (2019.10.13)

info

0  
  0