UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.

Brawo

Anuluj