UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.
Brawo
Brawo Pis, niech patrzą jak to się robi nieudaczne rządy PO i PSL bo według nich pieniędzy nie ma i nie było pamiętamy..... historyczny moment dla Elbląga.
Brawo