Wybrany wątek opinii

Btawo PiS! W wyborach będę na Was głosować!
(2019.10.04)
Głosuj głosuj. Niedługo będziesz płakać
robixon (2019.10.04)
ok BRAWO ale z tym entuzjazmem bym szalał o tym głosowaniu
kat-ol (2019.10.05)
Powrót do komentarzy