UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rosjanki mówią Zalew Kaliningradzki , u nas pisze Wiślany i tam bardziej racja . My na mierzeje Wiślana , ale u nich Bałtycka . no, tyle ze moze raczej nie "kosa" , a tak jakby wyspa .
cypel
Rosjanki mówią Zalew Kaliningradzki , u nas pisze Wiślany i tam bardziej racja . My na mierzeje Wiślana , ale u nich Bałtycka . no, tyle ze moze raczej nie "kosa" , a tak jakby wyspa .
cypel