39
01.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy nikt nie widzi ze ci ludzie lansujacy się w miescie ktore ginie nie mają nic do zaoferowania oprocz tworzenia tego samego ukladu! Babcia siedzi przez lata i pyrka w stolek, szpital dno dla czlowieka, teraz tañcor! Przecież to katastrofa ! Tu trzeba powalić ten chory uklad stanowisk i profitów ! W Elblagu oprocz posadek za poddanstwo nic nie zrobili a co chcą zrobić w Sejmie??
(2019.10.01)

info

4  
  0
@aktor - tego Siedlara już dawno powinno się pożegnać
(2019.10.02)
święte słowa, pokazówka przed wyborami i nic więcej, wstyd dla ich obu, wielki wstyd!
(2019.10.02)
denerwują mnie te banery, Czyżyk, Krasulski, Wcisła, Cieśliński, facjaty które nic nigdy nie zrobiły dla miasta a tylko znów pchają się do koryta i śmieją się bezczelnie, a ten ostatni goguś to pewnie nawet nie wie gdzie jest Elbląg
(2019.10.02)

info

2  
  0
Wg redakcji "Światowid zmienia się diametralnie", czyli tak, że nowy stan będzie przeciwieństwem starego. Chciałbym to zobaczyć, bo moim zdaniem z rozbudowy, o której głośno krzyczeli kilka lat, wyjdzie dobudówka dla tancerzy. Ale jak rozumiem, kto miał rację przekonamy się najpóźniej we wrześniu przyszłego roku (zapowiadany 3 kwartał).
lucek (2019.10.02)

info

5  
  0
uuu panie. .. na placu budowy bez kasku? a gdzie zasady bhp?
behapowiec (2019.10.02)

info

3  
  0
A co z amfiteatrem na dolince, a co z basenem na Moniuszki, a co z muszlą w bażantarnią.... itp. Elbląg niszczeje na naszych oczach...
zawstydzony (2019.10.02)
@zawstydzony - święte słowa, aż żal patrzeć na to, a prezydent nic nie robi, otoczył się sztabami doradców, i tylko biega na otwarcia aby wstążeczki przecinać, tylko aby się lansować, przyjeżdzający szczególnie w wakacje do Elbląga dziwią się że tak wszystko niszczeje, wstyd i żal
(2019.10.03)
Z tym parkingiem to popłynąłeś. Przyjdź sobie, albo przyjedź czymś innym niż samochód. Plac Jagiellończyka to nie parking!
(2019.10.03)