A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy nikt nie widzi ze ci ludzie lansujacy się w miescie ktore ginie nie mają nic do zaoferowania oprocz tworzenia tego samego ukladu! Babcia siedzi przez lata i pyrka w stolek, szpital dno dla czlowieka, teraz tañcor! Przecież to katastrofa ! Tu trzeba powalić ten chory uklad stanowisk i profitów ! W Elblagu oprocz posadek za poddanstwo nic nie zrobili a co chcą zrobić w Sejmie??
@aktor - tego Siedlara już dawno powinno się pożegnać
święte słowa, pokazówka przed wyborami i nic więcej, wstyd dla ich obu, wielki wstyd!
denerwują mnie te banery, Czyżyk, Krasulski, Wcisła, Cieśliński, facjaty które nic nigdy nie zrobiły dla miasta a tylko znów pchają się do koryta i śmieją się bezczelnie, a ten ostatni goguś to pewnie nawet nie wie gdzie jest Elbląg
Wg redakcji "Światowid zmienia się diametralnie", czyli tak, że nowy stan będzie przeciwieństwem starego. Chciałbym to zobaczyć, bo moim zdaniem z rozbudowy, o której głośno krzyczeli kilka lat, wyjdzie dobudówka dla tancerzy. Ale jak rozumiem, kto miał rację przekonamy się najpóźniej we wrześniu przyszłego roku (zapowiadany 3 kwartał).
uuu panie. .. na placu budowy bez kasku? a gdzie zasady bhp?
A co z amfiteatrem na dolince, a co z basenem na Moniuszki, a co z muszlą w bażantarnią.... itp. Elbląg niszczeje na naszych oczach...
@zawstydzony - święte słowa, aż żal patrzeć na to, a prezydent nic nie robi, otoczył się sztabami doradców, i tylko biega na otwarcia aby wstążeczki przecinać, tylko aby się lansować, przyjeżdzający szczególnie w wakacje do Elbląga dziwią się że tak wszystko niszczeje, wstyd i żal
Z tym parkingiem to popłynąłeś. Przyjdź sobie, albo przyjedź czymś innym niż samochód. Plac Jagiellończyka to nie parking!