UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zawstydzony - święte słowa, aż żal patrzeć na to, a prezydent nic nie robi, otoczył się sztabami doradców, i tylko biega na otwarcia aby wstążeczki przecinać, tylko aby się lansować, przyjeżdzający szczególnie w wakacje do Elbląga dziwią się że tak wszystko niszczeje, wstyd i żal