UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

denerwują mnie te banery, Czyżyk, Krasulski, Wcisła, Cieśliński, facjaty które nic nigdy nie zrobiły dla miasta a tylko znów pchają się do koryta i śmieją się bezczelnie, a ten ostatni goguś to pewnie nawet nie wie gdzie jest Elbląg