UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy nikt nie widzi ze ci ludzie lansujacy się w miescie ktore ginie nie mają nic do zaoferowania oprocz tworzenia tego samego ukladu! Babcia siedzi przez lata i pyrka w stolek, szpital dno dla czlowieka, teraz tañcor! Przecież to katastrofa ! Tu trzeba powalić ten chory uklad stanowisk i profitów ! W Elblagu oprocz posadek za poddanstwo nic nie zrobili a co chcą zrobić w Sejmie??


Anuluj