UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
denerwują mnie te banery, Czyżyk, Krasulski, Wcisła, Cieśliński, facjaty które nic nigdy nie zrobiły dla miasta a tylko znów pchają się do koryta i śmieją się bezczelnie, a ten ostatni goguś to pewnie nawet nie wie gdzie jest Elbląg