UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z amfiteatrem na dolince, a co z basenem na Moniuszki, a co z muszlą w bażantarnią.... itp. Elbląg niszczeje na naszych oczach...
zawstydzony
A co z amfiteatrem na dolince, a co z basenem na Moniuszki, a co z muszlą w bażantarnią.... itp. Elbląg niszczeje na naszych oczach...
zawstydzony