UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z amfiteatrem na dolince, a co z basenem na Moniuszki, a co z muszlą w bażantarnią.... itp. Elbląg niszczeje na naszych oczach...

zawstydzony

Anuluj