A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
U nas przeciez dalej komuna a bylize wlodarze dalej niz warszawa zobaczyli jak wygladaja obiekty w innych miastach? Czy tylko zza buga wyszlim my.hehe
Glosujcie dalej na dawna gwardie zreszta nie ma innych zniecheciliscie normalnych teraz wszyscy chca korytka dla rodzinek.macie co chceta.
Dziadek pracowal matka ojciec ciotka wujek to i wam sie nalezy elito .
A prezydent lansuje go jeszcze! My nie wybieraliśmy z PO, a tu taka niespodzianka.
Czy panu nie przeszkadza jak Ciepłownik osmiesza Pana partie i pokazuje bezczelnosc, bute i arogancję PO? Czy panu nie wstyd ze taki koleś zaniża wasze mozliwosci? Czy liczy znowu na cieplą posadkę?
Bo takie są wlasnie standardy w PO i taki potencjal ludzi, przykre ze i pan to lansuje i przyzwala, wiedząc co odp. .. .. !
Nie dość że lans na budowie to jeszcze hymny pochwalne na cześć nieskutecznego wróblewskiego. Nie mają wstydu.
Starczy sal na wszystkie prywatne lekcje tańca???? Zarobi cała taneczna rodzina?
Nowe cegły nie zbudują kulturalnej oferty. Światowid od lat miota się od sasa do lasa. Tańczą, chwile pośpiewają, na dyktanda ich weźmie, potem poczują się ekspertami i pseudoszkolenia zrobią. Wszystko to bez wartości więc znowu zmienią melodię o potańczą na inną nutę.
Jak można prowadzić działalność przy takim froncie robót? Niech ktoś tam pomyśli o odbiorcach. Pracownikom też współczuję.