39
01.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A skąd wiesz panie, jeszcze nie skończone.
(2019.10.01)
Droga redakcjo a co z przetargiem na remont teatru ???Termin rozstrzygnięcia był do 20 sierpnia.
aktor (2019.10.01)
Ciekawe jak tam pracownicy się czują podłączeni do takiego masztu transmisyjnego? Jak to jest że na publicznych budynkach montowane są prywatne maszty i kto sobie za to liczy?
Bonzo (2019.10.01)

info

10  
  0
Martwy teatr z podgrzewanymi trupami jak Czarownice z Salem.
Gość45 (2019.10.01)

info

5  
  1
pisałem pod ostatnim artykułem o Światowidzie że POrtel będzie teraz co tydzień fotorelację robił po dołożeniu jednego nowego rzędu cegieł i jak widać miałem rację. To oczywiście reklama przedwyborcza Czyżykam który i tak nigdzie się nie dsiotanie
(2019.10.01)

info

8  
  1
Ostatnio w kinie był taki hałas, że całą grupą wyszliśmy rozczarowani i to było nasze pożegnanie z tym kinem. Brać normalną stawkę za bilet a potem w gratisie dodać hałas budowy do filmu.
(2019.10.01)

info

9  
  0
Na czas remontu ten budynek powinien być zamknięty a pracownicy przeniesieni do normalnych warunków. A co do publiczności to z szacunku do nich nie wpuszczać ich na plac budowy bo tak tam dzisiaj wygląda.
(2019.10.01)

info

9  
  0
Jako stały uczestnik imprez, czy seansow kinowych w Centrum Swiatowid zglaszam trzy uwagi do jego Dyrekcji : : 1/ Pl Jagiellonczyka powinien być otwarty popoludniami i wieczorami dla aut, czy autobusów osob korzystających z kina lub teatru, 2/ powiekszona sala sportowo - widowiskowa do 600 widzów powinna być wykorzystywana także na koncerty. 3/Elbląg to nie studencki Krakow i ostatni seans kinowy powinien rozpoczyna się o godz. 19,nie pozniej. 4/ liczę, że po remoncie będzie wygospodarowane miejsce na kawiarnię artystyczną, ktorej brak w naszym mieście, jezeli nie w Swiatowidzie, to w Teatrze, po remoncie. 5/ postuluję zmianę nazwy tego obiektu z C. S. E. Swiatowid na zdecydowanie krotszą
(2019.10.01)
Ta przebudowa to taka nijaka. Tak jak ktoś wcześniej napisał, kilka pustaków dodadzą, przemalują, elewacja i jest. Kicha totalna. ..
Fer (2019.10.01)

info

9  
  0
Ile razy w miesiącu będziecie o tym pisać i chwalić Don Antonia? Moda na artykuły pochwalne przed wyborami.
Co mnię to (2019.10.01)

info

6  
  0