UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio w kinie był taki hałas, że całą grupą wyszliśmy rozczarowani i to było nasze pożegnanie z tym kinem. Brać normalną stawkę za bilet a potem w gratisie dodać hałas budowy do filmu.


Anuluj