UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio w kinie był taki hałas, że całą grupą wyszliśmy rozczarowani i to było nasze pożegnanie z tym kinem. Brać normalną stawkę za bilet a potem w gratisie dodać hałas budowy do filmu.
Ostatnio w kinie był taki hałas, że całą grupą wyszliśmy rozczarowani i to było nasze pożegnanie z tym kinem. Brać normalną stawkę za bilet a potem w gratisie dodać hałas budowy do filmu.