UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jako stały uczestnik imprez, czy seansow kinowych w Centrum Swiatowid zglaszam trzy uwagi do jego Dyrekcji : : 1/ Pl Jagiellonczyka powinien być otwarty popoludniami i wieczorami dla aut, czy autobusów osob korzystających z kina lub teatru, 2/ powiekszona sala sportowo - widowiskowa do 600 widzów powinna być wykorzystywana także na koncerty. 3/Elbląg to nie studencki Krakow i ostatni seans kinowy powinien rozpoczyna się o godz. 19,nie pozniej. 4/ liczę, że po remoncie będzie wygospodarowane miejsce na kawiarnię artystyczną, ktorej brak w naszym mieście, jezeli nie w Swiatowidzie, to w Teatrze, po remoncie. 5/ postuluję zmianę nazwy tego obiektu z C. S. E. Swiatowid na zdecydowanie krotszą