UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe jak tam pracownicy się czują podłączeni do takiego masztu transmisyjnego? Jak to jest że na publicznych budynkach montowane są prywatne maszty i kto sobie za to liczy?

Bonzo

Anuluj