UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na czas remontu ten budynek powinien być zamknięty a pracownicy przeniesieni do normalnych warunków. A co do publiczności to z szacunku do nich nie wpuszczać ich na plac budowy bo tak tam dzisiaj wygląda.


Anuluj