A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@007 - socjalizm nie boli dopiero zaczyna jak juz jest końcówka to tak jak AIDS
Komunista zależało na tym , aby naszych bohaterów szkalować. Dziś ich potomkowie szkalują naszych bohaterów- żołnierzy wyklętych. Najważniejsze, że na nic te plucie. Armio wyklęta naród polski o was pamięta.
BURY, Ogień, Łukaszka część waszej pamięci.
ŁUPASZKO
Józef Franczak, Hieronim Dekutowski ,,Zapora", Wacław Grabowski ,, Puszczyk", Zdzisław Broński ,, Uskok" Henryk Wybranowski ,,Tarzan", Edward Taraszkiewicz ,, Żelazny",Rotmistrz Pilecki, Mieczysław Dziemiaszkiewicz ,,Rój" Feliks Selmanowicz ,,Zagończyk", Łukasz Ciepliński i tysiące innych,niech żyją! Cześć ich pamięci!
Wybaczcie, ale według mnie i mądrych historyków to była rzeż polskiej inteligencji która przetrwała 5 lat okupacji.
Szkoda że nie odbudowywali Polski po wojnie tylko zginęli za imaginacje jaką stworzył rząd na emigracji. .. wygodnych fotelach złotem ( 7 wagonów) i jakie na przestrzeni 5 wieków do upadku Polski zafugowali nam rządzący i robią to nadal. ..
13.09.2019.. .zmień jak jesteś mądry. ..
@ wyborca wszystkich poza Pis.
A skad tu wiesz ze katolik a nie lewak. Frombork a nie sejm
Lepiej się wypowiedz o tych, którzy wrócili po wojnie do Polski i chcieli ją odbudowywać, tak jak gen. Skalski, którego torturowano i skazano na karę śmierci, albo o procesie komandorów, których skazano na karę śmierć.
Towarzysz ze wkurza ze nic o komunistach. Moze jakies wybitne osiagniecia lewicowej partyzntki tow przrdstawi. Nierob chce do sejmu i dalej nic nierobic bo nic nie potrafi.
Tow co NSZ maja do artykulu wyjasnij bez strzelsnia i obrazania