Wybrany wątek opinii

Wybaczcie, ale według mnie i mądrych historyków to była rzeż polskiej inteligencji która przetrwała 5 lat okupacji. Szkoda że nie odbudowywali Polski po wojnie tylko zginęli za imaginacje jaką stworzył rząd na emigracji. .. wygodnych fotelach złotem ( 7 wagonów) i jakie na przestrzeni 5 wieków do upadku Polski zafugowali nam rządzący i robią to nadal. .. 13.09.2019.. .zmień jak jesteś mądry. .. @ wyborca wszystkich poza Pis.
(2019.09.27)
Lepiej się wypowiedz o tych, którzy wrócili po wojnie do Polski i chcieli ją odbudowywać, tak jak gen. Skalski, którego torturowano i skazano na karę śmierci, albo o procesie komandorów, których skazano na karę śmierć.
Zen (2019.09.27)
A madrzy historocy to ci ktorzy zgadzsja sir z panem/Pania pozdtawiam bez szacunku
1234 (2019.09.27)
@Zen - Ale w sprawie Skalskiego to przestalibyście przynajmniej manipulować, ob. kłamczuszku - Skalski został wprawdzie skazany przez stalinowski sąd, ale już Bierut go ułaskawił, zaś w 1956 roku wyszedł z więzienia i PRL-owski sąd przyznał mu 79 tys. zł odszkodowania. Potem gen. Skalski był wielokrotnie honorowany przez władze PRL, do samego jej końca. Warto też przypomnieć, że gen. Stanisław Skalski działał jeszcze w czasach PRL w m. in. Zjednoczeniu Patriotycznym "Grunwald", czyli PRL-owskim przytułku dla oenerowskich faszystów, podobnie jak np. Maciej Giertych, ojciec dzisiejszego, hehe, peowca Romana Giertycha czy inny przedwojenny oenerowiec, niesławny Bolek Piasecki. Skalski działał również w Samoobronie Andrzeja Leppera i zmarł spokojnie w Warszawie w 2004 roku (na jego pogrzebie był m. in. Andrzej Lepper właśnie). Także nie manipulujcie, tylko piszcie jak było, prawicowy hochsztaplerze;)
RobertKoliński (2019.09.27)
Powrót do komentarzy