UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybaczcie, ale według mnie i mądrych historyków to była rzeż polskiej inteligencji która przetrwała 5 lat okupacji. Szkoda że nie odbudowywali Polski po wojnie tylko zginęli za imaginacje jaką stworzył rząd na emigracji. .. wygodnych fotelach złotem ( 7 wagonów) i jakie na przestrzeni 5 wieków do upadku Polski zafugowali nam rządzący i robią to nadal. .. 13.09.2019.. .zmień jak jesteś mądry. .. @ wyborca wszystkich poza Pis.


Anuluj