A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Ważniejsza dla niektórych jest kupa cegieł oraz to co symbolizuje, a raczej wyobrażenia jakiegoś dziedzictwa kulturowego, niż fakt, że Twierdza Europa, superpolicyjne państwo handlujące bronią i wywołujące wojny jest odpowiedzialne za śmierć, cierpienie i ucisk milionów. Wolicie bronić romantycznych konstruktów takich jak kultura Europy, dziedzictwo, naród czy cywilizacja, podczas gdy są one cynicznie rozgrywane przez elity. Pal licho zabytki, i te fantazje co to z nimi zrobimy po rewolucji, jakby kiedykolwiek do niej miało dojść. Konserwacja starego porządku i jego symboli w obecnych czasach jest zwyczajnie obrzydliwa. Jedyny kościół, który oświeca to ten, który płonie. " Robert Koliński nasz kandydat do parlamentu!
Ach ten Kolinski, bez niego naprawde bylo by smutno na tym portalu, "daje do pieca" ,rowno i rozgrzewa atmosfere, jest blyskotliwy, oczytany i potrafi bardzo zrecznie odpierac nikiedy naprawde chamskie ataki, a ze ma troche inne idealy, jak jego oponeci .. no coz, ma prawo i wolno mu.
@Stary olewka - Staropolskiem "Danke Schön" za ten głos rozsądku w elbląskiem internecie;) PS. Umiłowana Redakcja mogłaby opublikować w końcu mój pierwszy post, do którego tylko Post skryptum zostało - nie było w nim wszak nic zdrożnego, a jedynie same cenne uwagi ku rozwadze publicznej, jak niemal zwykle w moich komentarzach;)
@RobertKoliński - PS2.Poprawcie też tego żenującego bota, który nie dość, że cenzuruje w nadmiarze, to w dodatku łacińskie s. c. r. i. p. t. u. m na "skryptum" zamienia, nosz cyrk normalnie;
@RobertKoliński - "Pochlebia mi nawet nieco, że abnegaci mienią mję autorem słynnego hasła". Dlaczego Pan Koliński swoich rozmówców nazywa abnegatami czyli brudasami?
@zniesmaczony. - Pierwsze primo, nie "rozmówców" a płatnych trolli za kopiejki rozpowszechniających anonimowo łeż i kalumnie, drugie primo, bo są flejami intelektualnymi, żeby grubszych określeń nie używać;
Przekazać to wszystko osobą które się znają na tym Widzę tu rolę szkół można zaprosić z innych miast nie tylko Polskich (mamy sąsiadów,) artystów, Celebrytów po prostu trzeba chcieć
Do Dyrektora Teatru słowo - będzie w Elblągu nowoczesny, kreacyjny Teatr - będzie widz. Obecnie mamy tylko klepankę repertuarową. Czas skończyć z zapraszaniem do Elbląga emerytowanych / tanich/ reżyserów. Oni ''tworzą" od 40 lat ten sam spektakl, zmieniając tylko prowincjonalne sceny. No i. .. .. radykalne wietrzenie zespołu aktorskiego - konieczne.
Wy Kolinski unikajcie wszelkich rozmów na tematy związane z szeroko związane z kulturą. Bo temat ten jest wam obcy i niedostępny przy waszej osobowości. A osobowość macie raczej paskudną, bo arogancką i pozbawioną empatii do ludzi o odmiennych poglądach. Dowodem na to są wasze wpisy na " zaprzyjaznionym " portalu. Ale podobno i redakcję uwierzcie niczym kamień w bucie. Kończę i nie pozdrawiam.