UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stary olewka - Staropolskiem "Danke Schön" za ten głos rozsądku w elbląskiem internecie;) PS. Umiłowana Redakcja mogłaby opublikować w końcu mój pierwszy post, do którego tylko Post skryptum zostało - nie było w nim wszak nic zdrożnego, a jedynie same cenne uwagi ku rozwadze publicznej, jak niemal zwykle w moich komentarzach;)

RobertKoliński

Anuluj