44
22.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No widać: jest kultura elitarna, kultura pop-ularna i zwykły hejt, czyli brak kultury
:):):) (2019.09.23)

info

5  
  1
@RobertKoliński - dobry kolinski to ten ktory plonie
(2019.09.23)
Koliński zawsze płonie - rewolucyjnym płomieniem rozumu i sprawiedliwości społecznej, marny trollu:)
RobertKoliński (2019.09.23)
Najprościej aplikacja LOCAL. Pokazuje wydarzenia zarejestrowane na fb ( a większość jest rejestrowanych) na całym świecie, w tym w Elblągu ????
Emeryt 1 (2019.09.23)
A i jeszcze jedno, aplikacja ma możliwość kopiowania terminu do kalendarza :D
Emeryt 1 (2019.09.23)
na tym zdjeciu to znawcy kultury. KPINY i WSTYD.
(2019.09.23)

info

3  
  2
A kiedy i za jakich rządów było lepiej ????
(2019.09.23)

info

2  
  0
Wojtku, Aniu, Dominiko i parę innych osób nie poddawajcie się i nieście nam ten kaganek kultury w epoce smartfonu, hejtu, tabloizacji i fake newsów. Instytucjonalnie i z Witoldem oszczędnym co ja moge, która to przeżywa katharsis przy Zenku wygląda to słabo. Dla mnie - człowieka po 10-12 godzinach pracy "w hucie" oferta jest odpowiednia. Mymy EOK, fajne kino studyjne, klub muzyczny, teatr, Galerię nie tylko handlową. Pewnie, że chciałoby się festiwal (dużo festiwali) taki jak były już w Oświęcimiu gdzie przyjeżdżał Sting czy Peter Gabriel, ale... miasto dawało bańkę, państwowy koncert energetyczny resztę i można było poczuć się światowo. Jednak tego też już nie ma. Pani Sielewicz i Pani Kasprzycka odpuściły - szkoda. Można też wrzucić kamyczek do największej gazety internetowej, która to tak pięknie promuje tok szoły w telewizji kiedy występują nasi, a gdy nasi chcą (Kalandyk) zagrać w mieście to to już jest reklama i trzeba płacić (wiem, że gazeta prywatna, a dziennikarz nie zarabia kokosów). Umówmy się, że inżynier Mamoń, który twierdził że chodzimy na to co znamy nie do końca miał rację. Muzyka nie kończy się na Edzie Sheeranie i Pawle Podsiadle czy Zenku Martyniku, chociaż frekwencyjnie biją resztę na głowę, a sama w sobie jest warta odkrycia i promowania. Doceńmy co mamy, dajmy sobie szanse, a skorzystamy na tym wszyscy. Ile to razy słyszałem w PR3 o Elblągu bo przyjeżdżał fajny zespół bluesowy?
krzychu7777 (2019.09.23)

info

5  
  4
A i jeszcze jedno, aplikacja ma możliwość kopiowania terminu do kalendarza :D
Emeryt 1 (2019.09.23)
Elbląg ma od lat panstwowe placowki kultury/ Teatr, Muzeum, Centrum Swiatowid, ,Galeria EL, Biblioteka Wojewodzka / ktorych zazdroszczą nam duzo większe miasta. 7 lat swietnie prosperowal prywatny klub muzyczny - mjazzga. . W czasach wojewodztwa byl Wydzial Kultury i Sztuki UW i wydzial kultury UM. Aktywnie dzialaly. W nieistniejących już sali Zamech, czy Kazamatach graly najlepsze zespoly i artyści. .Dziś koncerty częściej są odwolywane niż się odbywają, ,a 500 m2 piwnic Ratusza Staromiejskiego stoi od początku puste. Dla obecnych wladz Miasta kultura to jak wf w szkole.
(2019.09.23)

info

5  
  0