UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ach ten Kolinski, bez niego naprawde bylo by smutno na tym portalu, "daje do pieca" ,rowno i rozgrzewa atmosfere, jest blyskotliwy, oczytany i potrafi bardzo zrecznie odpierac nikiedy naprawde chamskie ataki, a ze ma troche inne idealy, jak jego oponeci .. no coz, ma prawo i wolno mu.
Stary olewka