Wybrany wątek opinii

Ach ten Kolinski, bez niego naprawde bylo by smutno na tym portalu, "daje do pieca" ,rowno i rozgrzewa atmosfere, jest blyskotliwy, oczytany i potrafi bardzo zrecznie odpierac nikiedy naprawde chamskie ataki, a ze ma troche inne idealy, jak jego oponeci .. no coz, ma prawo i wolno mu.
Stary olewka (2019.09.23)
@Stary olewka - Staropolskiem "Danke Schön" za ten głos rozsądku w elbląskiem internecie;) PS. Umiłowana Redakcja mogłaby opublikować w końcu mój pierwszy post, do którego tylko Post skryptum zostało - nie było w nim wszak nic zdrożnego, a jedynie same cenne uwagi ku rozwadze publicznej, jak niemal zwykle w moich komentarzach;)
RobertKoliński (2019.09.23)
@RobertKoliński - PS2.Poprawcie też tego żenującego bota, który nie dość, że cenzuruje w nadmiarze, to w dodatku łacińskie s. c. r. i. p. t. u. m na "skryptum" zamienia, nosz cyrk normalnie;
RobertKoliński (2019.09.23)
Powrót do komentarzy