UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zniesmaczony. - Pierwsze primo, nie "rozmówców" a płatnych trolli za kopiejki rozpowszechniających anonimowo łeż i kalumnie, drugie primo, bo są flejami intelektualnymi, żeby grubszych określeń nie używać;

RobertKoliński

Anuluj