A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wynika z tego, że ten "człowiek po nocnej zmianie" jest w stanie pokonać wszystkich - nawet ultramaratończyków - bez praktycznie żadnego przygotowania. Wsiadł zmęczony w samochód, założył buty do biegania i pokazał wszystkim maratończykom z Elbląga, że nie dorastają mu do pięt? O jakim poziomie my tu mówimy! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Lepiej zacznijcie chodzić z kijkami.
Jezeli biegac to tylko po tartanie(Saperów), podziwiam Panie i Panow z brzuszkiem katujących swoje stawy na chodnikach i betonach. .. Naprawde wyjdzie na zdrowie jak przeniesiecie sie na tartan!!!
@zaklinacz - Na tartanie jest nudno, a bieganie nawet po asfalcie, ale umiejętne nikomu nie zaszkodzi. Trzeba słuchać swojego organizmu. Gratulacje dla uczestników!
klawiaturowi napinacze, bieganie ultramaratonów nie swiadczy o tym, że osiaga sie najlepsze wyniki, bo idąc waszym tokiem myslenia, czlowiek, ktory przebiegnie najwiecej km byłby mistrzem swiata na kazdym dystansie. a ten biegacz po nocnej zmianie jest colowym biegaczem w naszym kraju a propo. poczytajcie troszke o nim, a bedziecie wiedzieć, kto wygrał w Elblągu
Brawo dla wszystkich... Ale dlaczego nigdzie nie ma o biegu towarzyszącym? Dziwicie się że mało dzieci wystartowało? Pomyślcie dlaczego...
@Zenuła - na elektronicznych zapisach było info o biegach towarzyszących, jak również na stronie UM i MOS wystarczyło doczytać
A napisałem że chodzi o niedoczytanie? Zauważcie że rok wcześniej w biegach towarzyszących pobiegła dorosła ko ieta co poskutkowalo zdegradowaniem Dziecka które mogło stanąc na podium... Były dwa biegi i w obu wystartowal chłopiec gdzie na obu zajął podium... Tak to nikt się nie chce bawić....dolozone biegi ot tak bez żadnego regulaminu na szybko aby się odbyły. Nie dziwię się że większość dzieci woli pojechać dalej
Gość a gdzie jest teraz wzmianka o dzieciach które wystartowały? Co otrzymały za bieg? Jaki medal?