UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla wszystkich... Ale dlaczego nigdzie nie ma o biegu towarzyszącym? Dziwicie się że mało dzieci wystartowało? Pomyślcie dlaczego...

Zenuła

Anuluj