UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla wszystkich... Ale dlaczego nigdzie nie ma o biegu towarzyszącym? Dziwicie się że mało dzieci wystartowało? Pomyślcie dlaczego...
Zenuła
Brawo dla wszystkich... Ale dlaczego nigdzie nie ma o biegu towarzyszącym? Dziwicie się że mało dzieci wystartowało? Pomyślcie dlaczego...
Zenuła