UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A napisałem że chodzi o niedoczytanie? Zauważcie że rok wcześniej w biegach towarzyszących pobiegła dorosła ko ieta co poskutkowalo zdegradowaniem Dziecka które mogło stanąc na podium... Były dwa biegi i w obu wystartowal chłopiec gdzie na obu zajął podium... Tak to nikt się nie chce bawić....dolozone biegi ot tak bez żadnego regulaminu na szybko aby się odbyły. Nie dziwię się że większość dzieci woli pojechać dalej
Zenuła