UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezeli biegac to tylko po tartanie(Saperów), podziwiam Panie i Panow z brzuszkiem katujących swoje stawy na chodnikach i betonach. .. Naprawde wyjdzie na zdrowie jak przeniesiecie sie na tartan!!!
zaklinacz
Jezeli biegac to tylko po tartanie(Saperów), podziwiam Panie i Panow z brzuszkiem katujących swoje stawy na chodnikach i betonach. .. Naprawde wyjdzie na zdrowie jak przeniesiecie sie na tartan!!!
zaklinacz