UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jezeli biegac to tylko po tartanie(Saperów), podziwiam Panie i Panow z brzuszkiem katujących swoje stawy na chodnikach i betonach. .. Naprawde wyjdzie na zdrowie jak przeniesiecie sie na tartan!!!

zaklinacz

Anuluj