38
22.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Biegam - Problem z klawiaturą, czy za dużo piwa? A może to emocje tobą targają, wypij melisę.
(2019.09.22)
@Biegam - Biegasz chyba tylko po alkohol.
(2019.09.22)
Gratulacje dla wszystkich biegaczy, bo trasa była naprawdę wymagająca. Brawo dla organizatorów za imprezę na bardzo wysokim poziomie. Super spisali się wolontariusze i sędziowie, którzy cały czas dopingowali biegających. Biegi towarzyszące świetne, dzieciaki przeszczęśliwe, że mogły otrzymać po dwa medale! MOS najlepszy jest! Chcemy więcej i powrotu Grand Prix.
(2019.09.22)

info

6  
  0
Może po prostu termin nie pasował, a trasa może nietrudna tylko nudna.. Czy w każdym zdaniu musi być ocena, że ktoś coś źle.. Skupcie się na pozytywach, wkoło tego całe mnóstwo!
Biegam (2019.09.22)
Zanim cokolwiek napiszesz (niekoniecznie mądrego), bo z tym raczej u ciebie cięzko, sprawdz jakie ten "człowiek po nocnej zmianie" osiąga wyniki i na jakim poziomie biega. Pewnie łatwiej bezmyslnie klepac w klawiaturę niz zmusic swoją imitację mózgu do jakiegokolwiek wysilku i logicznego myslenia.
(2019.09.22)
Rozumiem, że jest dobrze tylko wtedy, gdy zawody wygrywa mieszkaniec...dość ciekawe podejście, choć dziwne bardzo.
Się zastanawiam (2019.09.22)
Tobie nie posłużył
(2019.09.22)
Gówn.o prawda, dziś biegałem, nie dla wyniku.
Jotpe (2019.09.22)
Brawo Panie i Panowie!!! Brawo Adam i Bartek!!! Brawo wszyscy biegacze!!!
Dawidson (2019.09.22)

info

3  
  1
bardzo słabo wypadli Elblążanie i zamiast przeprosić za byle jakie występy to jeszcze atakujom, wstyd takie byle jakie miejsca osiągać
eduardowar (2019.09.22)