A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Biegam - Problem z klawiaturą, czy za dużo piwa? A może to emocje tobą targają, wypij melisę.
@Biegam - Biegasz chyba tylko po alkohol.
Gratulacje dla wszystkich biegaczy, bo trasa była naprawdę wymagająca. Brawo dla organizatorów za imprezę na bardzo wysokim poziomie. Super spisali się wolontariusze i sędziowie, którzy cały czas dopingowali biegających. Biegi towarzyszące świetne, dzieciaki przeszczęśliwe, że mogły otrzymać po dwa medale! MOS najlepszy jest! Chcemy więcej i powrotu Grand Prix.
Może po prostu termin nie pasował, a trasa może nietrudna tylko nudna.. Czy w każdym zdaniu musi być ocena, że ktoś coś źle.. Skupcie się na pozytywach, wkoło tego całe mnóstwo!
Zanim cokolwiek napiszesz (niekoniecznie mądrego), bo z tym raczej u ciebie cięzko, sprawdz jakie ten "człowiek po nocnej zmianie" osiąga wyniki i na jakim poziomie biega. Pewnie łatwiej bezmyslnie klepac w klawiaturę niz zmusic swoją imitację mózgu do jakiegokolwiek wysilku i logicznego myslenia.
Rozumiem, że jest dobrze tylko wtedy, gdy zawody wygrywa mieszkaniec...dość ciekawe podejście, choć dziwne bardzo.
Tobie nie posłużył
Gówn.o prawda, dziś biegałem, nie dla wyniku.
Brawo Panie i Panowie!!! Brawo Adam i Bartek!!! Brawo wszyscy biegacze!!!
bardzo słabo wypadli Elblążanie i zamiast przeprosić za byle jakie występy to jeszcze atakujom, wstyd takie byle jakie miejsca osiągać