UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zaklinacz - Na tartanie jest nudno, a bieganie nawet po asfalcie, ale umiejętne nikomu nie zaszkodzi. Trzeba słuchać swojego organizmu. Gratulacje dla uczestników!
amigo
@zaklinacz - Na tartanie jest nudno, a bieganie nawet po asfalcie, ale umiejętne nikomu nie zaszkodzi. Trzeba słuchać swojego organizmu. Gratulacje dla uczestników!
amigo