UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zaklinacz - Na tartanie jest nudno, a bieganie nawet po asfalcie, ale umiejętne nikomu nie zaszkodzi. Trzeba słuchać swojego organizmu. Gratulacje dla uczestników!

amigo

Anuluj