UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wynika z tego, że ten "człowiek po nocnej zmianie" jest w stanie pokonać wszystkich - nawet ultramaratończyków - bez praktycznie żadnego przygotowania. Wsiadł zmęczony w samochód, założył buty do biegania i pokazał wszystkim maratończykom z Elbląga, że nie dorastają mu do pięt? O jakim poziomie my tu mówimy! Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Lepiej zacznijcie chodzić z kijkami.