UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratulacje dla wszystkich biegaczy, bo trasa była naprawdę wymagająca. Brawo dla organizatorów za imprezę na bardzo wysokim poziomie. Super spisali się wolontariusze i sędziowie, którzy cały czas dopingowali biegających. Biegi towarzyszące świetne, dzieciaki przeszczęśliwe, że mogły otrzymać po dwa medale! MOS najlepszy jest! Chcemy więcej i powrotu Grand Prix.