UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo słabo wypadli Elblążanie i zamiast przeprosić za byle jakie występy to jeszcze atakujom, wstyd takie byle jakie miejsca osiągać
eduardowar
bardzo słabo wypadli Elblążanie i zamiast przeprosić za byle jakie występy to jeszcze atakujom, wstyd takie byle jakie miejsca osiągać
eduardowar