UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo słabo wypadli Elblążanie i zamiast przeprosić za byle jakie występy to jeszcze atakujom, wstyd takie byle jakie miejsca osiągać

eduardowar

Anuluj