38
22.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Biegaczka - Muszę przyznać Pani rację, że biorąc pod uwagę ilość osób biegających w Elblągu - w tym w Bażantarni - mało elblążan brało udział w tym biegu. Półmaraton Bażant jest naprawdę bardzo wymagającym biegiem, trasa nie należy do łatwych, niemniej przyjemnych. Ja również biegam, bo lubię, i to mi wystarcza.
(2019.09.22)
a ty które miejsce zająłeś? ewent. zająłbyś?. .. .. nie musisz odpowiadać.
(2019.09.22)
On tylko potrafi pryszcze wyciskać.
(2019.09.22)
wszystko ok, tylko nie mogę patrzeć na mordy starych komunistów
(2019.09.22)

info

10  
  4
ten politykier ze światowidu to ma chłopina parcie na szkło. nawet do bażantarni go przywiało pierwszy raz.
(2019.09.22)

info

10  
  0
ale was 65-cio latek zgasił BUUUU HEHE HE
(2019.09.22)

info

5  
  2
Czytam artykuł i nie wierzę: człowiek, który zajął 1-sze miejsce jest po tygodniowych nocnych zmianach, o 6.00 skończył ostatnią nockę, przyjechał do Elbląga i wygrał półmaraton. Wstyd dla elblążan.
(2019.09.22)
Nie dotarłem jeszcze do mety, ale jestem już bliżej niż wczoraj.
(2019.09.22)

info

2  
  0
Ratuj honor Elblażan i za rok wygraj Bażnta Od dziś to 365 dni na trengi i inne przygotowania, dasz radę wierzę w Ciebie. Kto wie jak podejmiesz rękawice i się ujawisz Portel zrobi z tego inwent a my biegacze złozymy się na indywidualną nagrodę dla Ciebie. Więc jak będzie ? Czy tylko anonimowo i z fotela, mały toliku, jesteś takki odważn ?;-)
Biegam (2019.09.22)
Bez pryncypała mina Więcławskiej smutna, a wzrok wbity w trawę, jakby w jej zieleni szukała nadziei i ukojenia. ..
(2019.09.22)

info

3  
  0