A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Biegaczka - Muszę przyznać Pani rację, że biorąc pod uwagę ilość osób biegających w Elblągu - w tym w Bażantarni - mało elblążan brało udział w tym biegu. Półmaraton Bażant jest naprawdę bardzo wymagającym biegiem, trasa nie należy do łatwych, niemniej przyjemnych. Ja również biegam, bo lubię, i to mi wystarcza.
a ty które miejsce zająłeś? ewent. zająłbyś?. .. .. nie musisz odpowiadać.
On tylko potrafi pryszcze wyciskać.
wszystko ok, tylko nie mogę patrzeć na mordy starych komunistów
ten politykier ze światowidu to ma chłopina parcie na szkło. nawet do bażantarni go przywiało pierwszy raz.
ale was 65-cio latek zgasił BUUUU HEHE HE
Czytam artykuł i nie wierzę: człowiek, który zajął 1-sze miejsce jest po tygodniowych nocnych zmianach, o 6.00 skończył ostatnią nockę, przyjechał do Elbląga i wygrał półmaraton. Wstyd dla elblążan.
Nie dotarłem jeszcze do mety, ale jestem już bliżej niż wczoraj.
Ratuj honor Elblażan i za rok wygraj Bażnta Od dziś to 365 dni na trengi i inne przygotowania, dasz radę wierzę w Ciebie. Kto wie jak podejmiesz rękawice i się ujawisz Portel zrobi z tego inwent a my biegacze złozymy się na indywidualną nagrodę dla Ciebie. Więc jak będzie ? Czy tylko anonimowo i z fotela, mały toliku, jesteś takki odważn ?;-)
Bez pryncypała mina Więcławskiej smutna, a wzrok wbity w trawę, jakby w jej zieleni szukała nadziei i ukojenia. ..