UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że jest dobrze tylko wtedy, gdy zawody wygrywa mieszkaniec...dość ciekawe podejście, choć dziwne bardzo.
Się zastanawiam
Rozumiem, że jest dobrze tylko wtedy, gdy zawody wygrywa mieszkaniec...dość ciekawe podejście, choć dziwne bardzo.
Się zastanawiam