UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że jest dobrze tylko wtedy, gdy zawody wygrywa mieszkaniec...dość ciekawe podejście, choć dziwne bardzo.

Się zastanawiam

Anuluj