UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje dla wszystkich biegaczy, bo trasa była naprawdę wymagająca. Brawo dla organizatorów za imprezę na bardzo wysokim poziomie. Super spisali się wolontariusze i sędziowie, którzy cały czas dopingowali biegających. Biegi towarzyszące świetne, dzieciaki przeszczęśliwe, że mogły otrzymać po dwa medale! MOS najlepszy jest! Chcemy więcej i powrotu Grand Prix.