Wybrany wątek opinii
Efekty będą i zwrócą się za jakies 150 lat, gratulacje !może z nieba lub co niektórzy z piekła popatrzą o ile świąt będzie istniał
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
No i co z tego, nasze wnuki będą korzystać, tak jak z kolejki na Gubałówkę co przed wojną budowali, z tych budowniczych już dawno nikt nie żyje, a ich wnuki nią jeżdżą, tak samo z mostów czy linii kolejowych wybudowanych w XIX wieku korzysta się do dziś tylko się je konserwuje.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0