UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc - No jak przekop będzie wyglądał jak gra Olimpii to tylko pogratulować. Ale czego można się spodziewać po bezmyślnych Pisowcach i ich wyborcach.
@Gosc - No jak przekop będzie wyglądał jak gra Olimpii to tylko pogratulować. Ale czego można się spodziewać po bezmyślnych Pisowcach i ich wyborcach.