UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc - No jak przekop będzie wyglądał jak gra Olimpii to tylko pogratulować. Ale czego można się spodziewać po bezmyślnych Pisowcach i ich wyborcach.


Anuluj