Wybrany wątek opinii
Przekop bedzie na rowni z Olimpią. Wszyscy wierzymy w Olimpie. A moze ktos cos???
Do moderacji
Odpowiedz
11
18
@Gosc - No jak przekop będzie wyglądał jak gra Olimpii to tylko pogratulować.
Ale czego można się spodziewać po bezmyślnych Pisowcach i ich wyborcach.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9