Wybrany wątek opinii

Przekop bedzie na rowni z Olimpią. Wszyscy wierzymy w Olimpie. A moze ktos cos???
Gosc (2019.09.21)
@Gosc - No jak przekop będzie wyglądał jak gra Olimpii to tylko pogratulować. Ale czego można się spodziewać po bezmyślnych Pisowcach i ich wyborcach.
(2019.09.22)
Powrót do komentarzy