A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przekop powinien być zrobiony w 1946 roku. Już dawno by się zwrócił.
przewrotność pisowska nie zna granic. .. .
Nick masz gościu idealny i taki prawdziwy. " Nikt " i wszystko jasne.
Lewakom lyso ,to Tak jak by kolega z podworka lewaczku drogi przelecial CI zone..Garbusiarz cyklista
A my mamy port . Wikingowie mieli większe . To przystań dla barek. A ale zarząd jak Hamburgu .
Grosz bym nie dał na te beznadziejne miasto