56
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przekop powinien być zrobiony w 1946 roku. Już dawno by się zwrócił.
Arnie (2019.09.22)
przewrotność pisowska nie zna granic. .. .
nikt21 (2019.09.23)

info

1  
  3
Nick masz gościu idealny i taki prawdziwy. " Nikt " i wszystko jasne.
(2019.09.23)

info

1  
  0
Lewakom lyso ,to Tak jak by kolega z podworka lewaczku drogi przelecial CI zone..Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.09.23)

info

4  
  0
A my mamy port . Wikingowie mieli większe . To przystań dla barek. A ale zarząd jak Hamburgu .
(2019.09.23)

info

2  
  2
Grosz bym nie dał na te beznadziejne miasto
asdsdsd (2019.09.24)

info

0  
  0