Wybrany wątek opinii

@Kaczan - Jak to mówią, dwa razy na dobę nawet zepsuty zegar pokazuje prawidłową godzinę;)
RobertKoliński (2019.09.21)
Dokładnie Panie Robercie, ja kiedyś miałem taki radziecki zegarek po dziadku marki ,,ракета" i on jak normalny zegarek wybijał 24 to ten wybijał 25. :D
Zen (2019.09.21)
@Zen - No sami widzicie, ob. Zen, że radziecka nauka zna takie przypadki, o których się Waszym fizjologom nie śniło - ten 25 kurant to znaczyło, że godzina Rewolucji wybiła, sam postęp;)
RobertKoliński (2019.09.21)
@RobertKoliński - Koliński wez ty już nic nie pisz cabanie
bambo (2019.09.22)
Powrót do komentarzy