56
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a frajerzy klaszczą tańczą i śpiewają pana prezesa wychwalają
(2019.09.21)

info

22  
  19
A gdzie wypowiedź wiecznego malkontenta znającego się na wszystkim pana senatora W?
(2019.09.21)
Kopcie chłopy bo płynąć mi się chce na Bałtyk z moim żeglarzem.
Żeglarka (2019.09.21)

info

15  
  1
Wierzylismy już 4 lata temu, . że bedzie przekop. Teraz nami rzadza poważni ludzie którym na sercu leżą polacy, a nie złodzieje. Ten Cwikła czy jak on tam. Jeszcze kilkanscie dni temu zapewniał elblążan i straszył, że kanał nie bedzie pogłębiony z środków państwa. Tylko samorząd bedzie musiał sie sprężyc. A tu masz ci potwierdzenie że pan J. Kaczynski słów na wiatr nie rzuca. Gdyby do tej pory rządzili polską ci z PO. To juz by było pozamiatane. Zobaczcie że w Polsce było niektórym mało. To za machloje z Ukrainy będa niebawem uciekac przed aresztowaniem. Do polityki takie partie jak SLD, PO, Nowoczesna i jakas wiosna nie ida z miłosci do ojczyzny. Tylko po szmal i uprawiac sodome i gomore.
(2019.09.21)
Zapomniałeś dodać PiS
(2019.09.21)
Do czego to doszło, żeby Elblągowi kasę na port i infrastrukturę żeglugową musiała zapewniać Moskwa - oczekuję świętego oburzenia brunatnych nacjo-prawaków w tej kwestii:)
RobertKoliński (2019.09.21)

info

6  
  13
PiS szedł z tym pomysłem do poprzednich wyborów i przez cztery lata go nie zrealizował. Podobnie jak innejj swojej wielkiej obietnicy: wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. Miał też ukarać winnych afer-tez nic. Wszystko to puste obietnice i słowa na wiatr
Goral (2019.09.21)
Czyj społeczny i wykopiemy ten przekop. Za naszych ojców dzięki czynom wiele wybudowano. Park dolinka który upada bo był wybudowany w czynie społecznym. Amfiteatr,kąpielisko, wodospad to niszczeje,nawet kasy na nowr chodniki i alejki w tym parku nie ma.
(2019.09.21)
Kasa to by się jeszcze znalazła, tyle że nie ma komu w mieście rozsądnego projektu poprzeć i się o nią upomnieć, bo ratusz woli dzikokapitalistyczne hocki-klocki uprawiać i forsować głupie a niszczycielskie projekty dla prywaciarzy za publiczne pieniądze;
RobertKoliński (2019.09.21)
Brawo poseł Wilk. Brawo Jarosław Kaczyński. Brawo PiS. Zapisujecie się złotymi zgłoskami w historii naszego miasta .
Kaczan (2019.09.21)