UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kasa to by się jeszcze znalazła, tyle że nie ma komu w mieście rozsądnego projektu poprzeć i się o nią upomnieć, bo ratusz woli dzikokapitalistyczne hocki-klocki uprawiać i forsować głupie a niszczycielskie projekty dla prywaciarzy za publiczne pieniądze;

RobertKoliński