UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do czego to doszło, żeby Elblągowi kasę na port i infrastrukturę żeglugową musiała zapewniać Moskwa - oczekuję świętego oburzenia brunatnych nacjo-prawaków w tej kwestii:)
RobertKoliński
Do czego to doszło, żeby Elblągowi kasę na port i infrastrukturę żeglugową musiała zapewniać Moskwa - oczekuję świętego oburzenia brunatnych nacjo-prawaków w tej kwestii:)
RobertKoliński