UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do czego to doszło, żeby Elblągowi kasę na port i infrastrukturę żeglugową musiała zapewniać Moskwa - oczekuję świętego oburzenia brunatnych nacjo-prawaków w tej kwestii:)

RobertKoliński

Anuluj