UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kasa to by się jeszcze znalazła, tyle że nie ma komu w mieście rozsądnego projektu poprzeć i się o nią upomnieć, bo ratusz woli dzikokapitalistyczne hocki-klocki uprawiać i forsować głupie a niszczycielskie projekty dla prywaciarzy za publiczne pieniądze;

RobertKoliński

Anuluj