UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wierzylismy już 4 lata temu, . że bedzie przekop. Teraz nami rzadza poważni ludzie którym na sercu leżą polacy, a nie złodzieje. Ten Cwikła czy jak on tam. Jeszcze kilkanscie dni temu zapewniał elblążan i straszył, że kanał nie bedzie pogłębiony z środków państwa. Tylko samorząd bedzie musiał sie sprężyc. A tu masz ci potwierdzenie że pan J. Kaczynski słów na wiatr nie rzuca. Gdyby do tej pory rządzili polską ci z PO. To juz by było pozamiatane. Zobaczcie że w Polsce było niektórym mało. To za machloje z Ukrainy będa niebawem uciekac przed aresztowaniem. Do polityki takie partie jak SLD, PO, Nowoczesna i jakas wiosna nie ida z miłosci do ojczyzny. Tylko po szmal i uprawiac sodome i gomore.