A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
UWAGA Toksyczne nieczystości z Warszawskiej oczyszczalni Czajka wywożone decyzją Trzaskowskiego i w porozumieniu z lokalnym Mazurskim samorządem zakopywanie.
Wspaniali nauczyciele, że podjęli się wraz z uczniami wielkiej akcji!
bezradni jak sama nazwa wskazuje
wielkie brawa dla szkół, nauczycieli, a szczególnie dla dzieci, ,człowiek powinien docenić i za d... swą sprzątać
Nie tylko dzieci i nie tylko szkoły brały w tym udział...????
Dobrze, że Elbląg leży z dala od Warszawy to szlamu z warszawskich oczyszczalni do nas nie przywiozą. A ten ich prezydent to żaden gospodarz. On jest od przemówień i poklepywania po ramionach. I pomyśleć takiego wybrali Warszawiacy na swego prezydenta. Taką mamy w Polsce elitę.
Naprawdę to jest dla Was fajne, że dzieci sprzątają po marginesie społecznym m. in. kondomy? Jestem przeciwny takim akcjom, które praktykowane są już od chyba 30 lat, a śmieci coraz więcej w lasach. Czyli taki system edukacji się nie sprawdza. Wprowadzić olbrzymie kary i nakaz sprzątania dużych obszarów przez osoby, które śmiecą. Proste i skuteczne, ale w tym bandyckim kraju przestępcy mają swoje prawa. Moje dzieci nigdy nie wyrzuciły żadnego śmiecia tam gdzie nie należy tego robić, mam nadzieję że tak zostanie. Wystarczył moja edukacja podczas spacerów.
A co kolynski na to? Afera?
Był Koliński ??? Największy mądrala :)
Idzta sie wy elblonskie frustraty powieśta albo potopta w głembokiej rzece elblong. Coby tu nie napisać ti wieczny problem. Na pewno kosmici z Olsztyna te śmieci przywiozły. Żeby nie wy to by te dzieci nie miały czego sprzatać.