27
20.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
UWAGA Toksyczne nieczystości z Warszawskiej oczyszczalni Czajka wywożone decyzją Trzaskowskiego i w porozumieniu z lokalnym Mazurskim samorządem zakopywanie.
(2019.09.20)

info

10  
  7
Wspaniali nauczyciele, że podjęli się wraz z uczniami wielkiej akcji!
(2019.09.20)

info

8  
  2
bezradni jak sama nazwa wskazuje
(2019.09.20)

info

3  
  0
wielkie brawa dla szkół, nauczycieli, a szczególnie dla dzieci, ,człowiek powinien docenić i za d... swą sprzątać
grace (2019.09.20)

info

7  
  2
Nie tylko dzieci i nie tylko szkoły brały w tym udział...????
(2019.09.20)

info

2  
  0
Dobrze, że Elbląg leży z dala od Warszawy to szlamu z warszawskich oczyszczalni do nas nie przywiozą. A ten ich prezydent to żaden gospodarz. On jest od przemówień i poklepywania po ramionach. I pomyśleć takiego wybrali Warszawiacy na swego prezydenta. Taką mamy w Polsce elitę.
(2019.09.20)
Naprawdę to jest dla Was fajne, że dzieci sprzątają po marginesie społecznym m. in. kondomy? Jestem przeciwny takim akcjom, które praktykowane są już od chyba 30 lat, a śmieci coraz więcej w lasach. Czyli taki system edukacji się nie sprawdza. Wprowadzić olbrzymie kary i nakaz sprzątania dużych obszarów przez osoby, które śmiecą. Proste i skuteczne, ale w tym bandyckim kraju przestępcy mają swoje prawa. Moje dzieci nigdy nie wyrzuciły żadnego śmiecia tam gdzie nie należy tego robić, mam nadzieję że tak zostanie. Wystarczył moja edukacja podczas spacerów.
Podpis (2019.09.20)

info

8  
  0
A co kolynski na to? Afera?
rtv147 (2019.09.20)

info

4  
  0
Był Koliński ??? Największy mądrala :)
czy był R K (2019.09.20)

info

7  
  0
Idzta sie wy elblonskie frustraty powieśta albo potopta w głembokiej rzece elblong. Coby tu nie napisać ti wieczny problem. Na pewno kosmici z Olsztyna te śmieci przywiozły. Żeby nie wy to by te dzieci nie miały czego sprzatać.
(2019.09.20)

info

0  
  0